Garden Condos 21 Modern 1Br Apt In Sosua Strip
| Bezpłatne Wi-Fi Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Playa Alicia leży w odległości 11 min piechotą. Gregorio Luperon znajduje się w odległości 15 minut jazdy od Garden Condos 21 Modern 1Br Apt In Sosua Strip.
Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w jedynie 650 metrach Playero Supermarket. Casino Playa Chiquita jest w odległości 18 min spacerem.
Dla większej wygody gości w Garden Condos 21 Modern 1Br Apt In Sosua Strip znajduje się 2 lazienki.
Apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami. Ten apartament leży w małej odległości od dworca autobusowego Terminal Metro.
- Lotniska
- Lotnisko Gregorio Luperon9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Sejf depozytowy
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Sprzęt do barbeque
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Garden Condos 21 Modern 1Br Apt In Sosua Strip obejmuje kuchnię?
Tak, Garden Condos 21 Modern 1Br Apt In Sosua Strip oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Garden Condos 21 Modern 1Br Apt In Sosua Strip?
W Garden Condos 21 Modern 1Br Apt In Sosua Strip może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 gości.